[:tr]

1977 yılında kurulan firmamız çeşitli alanlar da  faaliyet gösterdikten sonra 2005 yılında “FORTİS Reklam Promosyon Ltd.Şti.” ismi ile sektörde yerini almıştır. Üretimde her geçen sene daha da uzmanlaşan firmamız teknolojininin hertürlü olanaklarından yararlanmayı ilke edinmiştir.

Yeni oluşturduğumuz 3D tasarım departmanımızda imalatı zor olan ürünleri imal olmadan kısa süreler içerisinde bitmiş görsellerini sizlere sunabilmekteyiz. Portföyümüzde birçok kurumsal firma ve reklam ajansları bulunmaktadır. Müşterilerimize hızlı uygulamalar, pratik çözümler ve doğru malzemeler kullanarak yaptıracakları promosyonlarda destek vermekteyiz. Firmamız MAGNET, MousePAD ve Bardak Altlığı üretimi ile sektörde güçlü bir konuma gelmiştir. Çeşitli PVC ve PP ürünlerle de birçok ajansa hizmet vermekteyiz.

[:en]

Established in 1977, our company operates in various areas and then in 2005 it has taken place on sector with the name of “FORTIS Advertising, Promotion Ltd.Şti.”. Every year in production our company of specializing is committed to benefit from all facilities of technology.

In our a new 3D design department of have created, we are able to provide you the finished images of products which are difficult to manufacture without manufactured with in a short period of time. In our portfolio, there are many corporate firms and advertising agencies. We provide support to our customers promotions of our customers desire how using fast applications, practical solutions, and the correct materials. Our company has gained a strong position in the sector with the production MAGNET, MousePAD and coaster. We serve too many agencies with various PVC and PP products.

[:]